Vai esi gatavs? Pasaules gals sāksies jau šonedēļ

Katru reizi kad tuvojas kāda neparasta, netipiska kosmosa parādība, ar arvien jaunu spēku pamostas pasaules gala gaidītāji, kas ar apbrīnojamu un neticamu pacietību un mērķtiecību turpina pareģot kārtējo pasaules galu, un viņiem gluži vienalga, ka visi līdzšinējie viņu pareģojumi ir bijuši pilnīgi aplami. Nupat ir izskanējusi kārtējā jaunā versija – ir noteikts datums, kad kārtējo reizi sāksies pasaules gals, un tas ir 2018. gada 27. jūlijs.

Kas šoreiz pie vainas pasaules galam?

Naktī no 27. uz 28. jūliju lielā daļā pasaules varēs redzēt pilnu Mēness aptumsumu, kas turklāt notiks pilnmēnesī, un vēl jo vairāk – tas būs reti īpašs, jo būs novērojams tā saucamais asiņainais Mēness (vai sarkanais Mēness) tāpēc, ka tas iegūs sārtu nokrāsu.

Pasaules gala paredzētāji un tie, kam mīļas konspirāciju teorijas, ir 100% droši, ka tieši piektdienas – sestdienas naktī notiekošais aptumsums būs pasaules gala procesa sākuma diena. Pie tam Lielo Beigu fani tic ar svētu pārliecību tam, ka Bībele patiesībā ir devusi slepenas norādes pastarās dienas tuvošanās procesam.

Pareģi savus vārdus neslēpj

Šajā reizē pasaules gala teorijas izvirzītāji un datuma apstiprinātāji ir kristīgās baznīcas mācītāju pāris:

  • Džons Hagijs;
  • Marks Bilcs.

Pēc viņu uzskata visi četri līdz šim pieredzētie asiņainā Mēness aptumsumi norāda uz pasaules gala tuvumu, kā tas ir aprakstīts Apustuļu grāmatu otrajā sadaļā, kur ir runa par to, ka Saule kļūs tumša, bet Mēness – asiņains, un pirms tā visa atnāks Tā Kunga (Dieva) lielā, augstā un izcilā diena.

Turklāt tie, kā izrādās, nav vienīgie rakstu darbi, kas stiprinājuši mācītāju ticību šim pasaules galam. Otrs rakstu krājums ir Jāņa atklāsmes grāmata, uz ko tad viņi abi atsaukušies, precīzāk, uz sesto nodaļu, kur minēts, ka redzot, kā tiek atdarīts sestais zīmogs, notikusi milzīga zemestrīce, tad Saule kļuvusi melna līdzīgi saru maisam, un Mēness visā izmērā kļuvis sarkans kā asinis.

Iepriekšējo reizi asiņainā Mēness aptumsumu varējām redzēt 2015. gada septembrī un aprīlī un 2014. gada  oktobrī un aprīlī. Pasaules gala gaidītāji un pareģi uzskata, ka šajā piektdienā gaidāmais Mēness aptumsums nesīs vienas vienīgas nelaimes un postu, kas beigu beigās novedīs cilvēci līdz iznīcībai.